Chcesz się dowiedzieć o naszych
ofertach? Dodaj się do Newslettera!
O sieci

Dla Klientów

Sieć Sklepy Avita nieustannie dba o najwyższy komfort swoich klientów. Chcemy mieć pewność, że przekraczając próg każdego z naszych sklepów, otrzymasz starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko świeże warzywa i owoce z upraw w Polsce i za granicą, często po niespotykanie promocyjnych cenach.

Wybrane sklepy Avita, poza tradycyjnym pieczywem, dostarczanym prosto z piekarni, prowadzą również wypieki na miejscu - na Twoich oczach. Ilekroć wchodząc do naszego sklepu, poczujesz cudowną woń świeżego pieczywa, możesz być pewien, że przy naszych stoiskach czekają na Ciebie przepyszne ciepłe kajzerki, bagietki, czy ciastka z nadzieniem.

Szukasz świeżego mięsa i wędlin? Sprawdź ofertę Avity. Spotkasz u nas szeroki wybór najlepszych mięsnych produktów. Ponadto, do danych placówek naszej sieci, raz w tygodniu dostarczamy wyśmienite gorące wędliny - hit wśród klientów!

Boisz się wysokich cen? Nie w Avicie! Zarówno w internecie jak i na terenie Twojego sklepu otrzymasz bezpłatną gazetkę promocyjną, w której znajdziesz najciekawsze obowiązujące promocję Twoich ulubionych produktów.

Dokładamy wszelkich starań by każdy nasz klient przyznał rację - Avita to najlepsze miejsce na zakupy.

 

Dla Partnerów

Sieć Sklepy Avita to unikatowa sieć sklepów spożywczych, działająca na polskim rynku. Zapraszając Państwa do Nas proponujemy zupełnie nowy model współpracy, uwzględniający wiele sugestii i potrzeb samych uczestników. Obecnie rozwój sieci tworzony jest poprzez unikalny na skalę krajową system, oparty na aktywnym uczestnictwie w sieci handlowej. System łączy uczestników w jednolitą, sprawnie działającą organizację, zachowując ich dotychczasową niezależność. Formuła organizacyjna to sklepy zintegrowane w organizacji handlu tradycyjnego, gdzie operatorem jest spółka Nasze Sklepy Avita Sp.z.o.o.

Poszukujemy sklepów zainteresowanych dołączeniem do naszej organizacji z całej Polski. Liczba placówek sieci w drugim półroczu 2014 to ponad 98 sklepów.

Naszym partnerom oferujemy wyjątkowy, bezpłatny system prowadzenia działalności. Oparty jest on nie tylko na niezależności gospodarczej placówek handlowych, ale i zintegrowanym systemie informatycznym, który przy korzystnych warunkach handlowych, oraz pełnym wsparciu technicznym i marketingowym dąży do maksymalizacji zysków wśród wszystkich zrzeszonych sklepów.


Więcej informacji znajdziesz w zakładce Dołącz do Nas!

2001 - 2012 Avita
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie MTWeb Agencja Interaktywna