Chcesz się dowiedzieć o naszych
ofertach? Dodaj się do Newslettera!
Jak się zmieniamy

Sieć handlowa Nasze Sklepy Avita powstała na przełomie lat 1995/1996 na bazie wyłącznie polskiego kapitału. W pierwszych latach swojej działalności dynamiczny rozwój oparty był na tworzeniu własnych placówek handlowych. Zdobyta praktyka oraz wypracowane know-how pozwoliły w szybkim tempie ugruntować silną pozycję rynkową na obszarze południowej Polski.

W 2005 roku powołana do życia została spółka Nasze Sklepy Avita, której misją stało się stworzenie nowatorskiego modelu współdziałania jednostek handlu detalicznego na terenie całego kraju. System partnerski jaki został przygotowany, umożliwia Spółce realizację założonego celu, jakim jest wspieranie Polskiego handlu tradycyjnego.

Przyjęty model działania wraz z unikalnym, zintegrowanym systemem informatycznym pozwala jednocześnie osiągnąć silną, konkurencyjną pozycję na rynku każdego uczestnika sieci, zachowując jednocześnie niezależność gospodarczą palcówek handlowych. Warto podkreślić, że udostępniany system prowadzenia działalności jest CAŁKOWICIE DARMOWY dla podmiotów zrzeszonych w sieci. Wymierne, bardzo wysokie korzyści wynikające z systemu pojawiają się już w początkowej fazie integracji podnosząc rentowność placówek handlowych.

Ponadto uczestnicy sieci poprzez swój udział w funkcjonowanie organizacji maksymalizują korzyści dla wszystkich zrzeszonych sklepów. Mają także możliwość wpływania na jej funkcjonowanie poprzez udział w powołanej przez Zarząd – Radzie Programowej. Zadaniem Rady Programowej jest odnajdywanie najlepszych rozwiązań, analizowanie przyjętych działań oraz wyznaczanie nowych celów uwzględniając zmieniające się trendy na rynku FMCG.

Wyniki naszych partnerów - jakie uzyskali po przystąpieniu do sieci Nasze Sklepy Avita – upewniają nas w przekonaniu, że przyjęta strategia jest gwarantem osiągnięcia autentycznego sukcesu rynkowego.

W pierwszej połowie roku 2013 liczba placówek naszej sieci to ponad 96 sklepów. Mamy nadzieję, że korzyści, jakie niesie ze sobą nasza oferta skłoni do współpracy z nami kolejnych partnerów.

 

Sklep przy ulicy Kamienieckiej, Kraków:

Przygotowania do zapewnienia naszym klientom... pełnego komfortu zakupów:) :

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź zakładkę - Dołącz do Nas!

2001 - 2012 Avita
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie MTWeb Agencja Interaktywna